باسکول دست دوم

باسکول دست دوم به مانند هر جنس دیگری به باسکولی گفته میشود که حتی ۱ روز از آکبند بودن خود خارج شده باشد. بعضی از مشتریان به این علت که مدت زمان کوتاهی به باسکول نیاز دارند، به دنبال باسکول دست دوم آن بوده که گاها صرفه اقتصادی نیز برایشان خواهد داشت.

مجموعه توزین کاران دارای بزرگترین مجموعه باسکول های جاده ای دست دوم در سراسر کشور در ظرفیت های مختلف اماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی میباشد.

*** جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از موجودی باسکول دست دوم با ما در تماس باشید.

باسکول دست دوم

قیمت باسکول دست دوم

قیمت گذاری باسکول دست دوم به میزان سال کارکرد، سالم و دقیق بودن لوازم الکترونیک ان و همچنین سلامت سازه بستگی دارد و در نهایت به صورت توافقی بین خریدار و فروشنده خواهد بود.

هزینه های جانبی باسکول دست دوم

معمولا هزینه نصب و راه اندازی، استاندارد مجدد و جرثقیل های بارگیری و نصب به عهده خریدار میباشد

قیمت باسکول دست دوم

خرید باسکول دست دوم

در هنگام خرید باسکول دست دوم نیاز هست که همه قطعات سازه و لوازم الکترونیک ان به وسیله کارشناسان این امر مورد امتحان قرار گیرد.

در باسکول های دست دوم لودسل هایی که به کار رفته اند، این امکان را دارند که یکی از آنها بعد از مدتی به علت فرسودگی دچار عدم ثبات وزن گردد، با توجه به این موضوع که باسکول ها عمدتا مربوط به سال ها پیش میباشند، ممکن است لودسل مشابه در بازار یافت نشود و خریدار مجبور به تعویض تمامی لودسل ها شود.

با توجه به مطالب بالا پلتفرم (سازه) دست دوم به همراه لوازم الکترونیک نو(نمایشگر، لودسل، جی باکس و چاپگر) میتواند گزینه مقروم به صرفه ای برای مشتریان خواهان باسکول دست دوم باشد.

خرید باسکول دست دوم

*** جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از موجودی باسکول دست دوم با ما در تماس باشید.